balustrady szklane Warszawa

Balustrady szklane kute - Warszawa

Balustrady szklane, balustrady kute, balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrada to ozdobny element schodów. W nowoczesnych wnętrzach górują balustrady szklane oraz balustrady ze stali nierdzewnej, natomiast wnętrza stylowe wypełniają balustrady kute. Takie same zastosowanie mają balustrady na schodach, tarasach i balkonach na zewnątrz budynku. Budynki takie jak dworki czy pałacyki ze względu na swój charakter architektoniczny ozdobione są na zewnątrz balustradami kutymi. Wzory, które tu najczęściej mają zastosowanie, to wzory określające jakiś motyw - roślinny lub zwierzęcy, niekiedy  z elementami złotymi, a także wzory geometryczne. Nowoczesne budownictwo po zewnętrznej stronie trudno sobie wyobrazić bez balustrad szklanych, dlatego to coraz  częściej szkło jest używane  na balkonach i tarasach nowych biurowców i apartamentowców. Inne i często wykorzystywane też na balkonach i tarasach, są balustrady ze stali nierdzewnej. Takie balustrady mogą być z wypełnieniem poziomym lub pionowym oraz z balustrady nierdzewne wypełnieniem szklanym. 

 

Balustrady ze stali nierdzewnej nierdzewnejbalustrady szklane kute Warszawa

Balustrady ze stali nierdzewnej mają zastosowanie w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym, biurach oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej. Balustrady ze stali nierdzewnej  nadają niezwykłego uroku, charakteryzuje je metaliczny blask przez co wnętrze staje się bardziej przejrzyste i nabiera lekkości. Balustrady ze stali nierdzewnej to nie tylko element ozdobny, ale i element zabezpieczający poruszanie się po schodach, balkonach i tarasach. Są również trwałe, solidne i funkcjonalne. Każda konstrukcja stalowa jest dostosowywana pod indywidualne preferencje Klienta. Naszym zadaniem jest dobrać i zaproponować produkt idealny dla wykończenia wnętrza domu, biura, czy też środowiska zewnętrznego.

 

Balustrady kutebalustrady kute Warszawa

Charakteryzują się bogatym i niepowtarzalnym wzornictwem. Różne kompozycje oraz inspiracje pozwalają stworzyć prawdziwe dzieło. Wykonanie balustrad kutych jest pracochłonne, ponieważ każdy element jest wykuwany ręcznie, z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół. Uzupełnieniem i bogatym dodatkiem do balustrad kutych są detale mosiężne oraz pochwyty - poręcze mosiężne i drewniane. Na życzenie wymagającego klienta jest możliwość przyozdobienia balustrady 20-karatowym złotem .

Balustrady kute pięknie się komponują w połączeniu z drewnem, kamieniem i metalem. Stosowane są jako element dekoracyjny do schodów i konstrukcji schodowych we wnętrzach domów . Na zewnątrz domu natomiast, stosowane są na balkonach, tarasach  jak również w ogrodach.

 

Balustrady szklane

balustrady szklane nowoczesne Warszawa

Obecnie bardzo często stosowane na schodach, ale nie tylko, ponieważ balustrady szklane swoim pięknym wyglądem zachwycają również na  balkonach i tarasach. Oferujemy wysokiej jakości szkło, które jest gwarancją nie tylko elegancji, ale i bezpieczeństwa oraz trwałości. Naszą specjalnością są balustrady ze szkła giętego. Takie balustrady są idealną oprawą dla schodów spiralnych i wachlarzowych. Balustrady szklane świetnie komponują się w połączeniu z drewnianą lub metalowa poręczą. Taka kompozycja nadaje atrakcyjność i wdzięku całej konstrukcji. Balustrady szklane ze względu na swój estetyczny i nieskazitelny wygląd podbijają nie tylko budynki mieszkalne ale i biurowe, obiekty sportowe, szkoły, salony samochodowe oraz hotele.  

W ofercie posiadamy szkło przezroczyste takie jak Float i OptiWhite, szkło półprzezroczyste i szkło nieprzezroczyste oraz szkło z grafiką, a także stopnie szklane z zabezpieczeniem antypoślizgowym. Dbając o profesjonalizm, współpracujemy z biurem konstrukcyjnym, który oblicza obciążenia statyczne schodów i balustrad, a w szczególności balustrad szklanych.

Please publish modules in offcanvas position.